Rosja – kraj, w którym przyszłości nie przewidziszTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy Rosja jest taka, jak kreują ją media, telewizja, stosunki dyplomatyczne i wizja jaką jesteśmy karmieni z różnych współczesnych wydarzeń? A może są dwie Rosje, jedna oficjalna, Państwowa z dwugłowym orłem w godle, a druga – to Rosja prostych ludzi, którzy – tak jak każdy człowiek ukryty w swoim Państwie – chcą żyć, śmiać się, kochać i czasem po prostu spotkać się ze znajomi i napić. A czy My zdajemy sobie z tego sprawę, że żyjąc tak blisko Wielkiej Rosji, mało o niej wiemy, a może po prostu nie chcemy za dużo wiedzieć.

Książka ta opowiada o perypetiach młodego człowieka, który o Rosji wiedział tyle, ile… Właśnie, ile? Przeczytajcie i przeżyjcie pięć miesięcy na południu Rosji oraz, podróżując po Kaukazie i odwiedzając Moskwę oraz San Petersburg, jadąc tam kilkanaście godzin najbardziej popularnym i dostępnym środkiem transportu „plackartem”. Co takiego może wydarzyć się każdego dnia? Czy życie tutaj jest proste i nudne, a może niebezpieczne, a może ekscytujące? Zapraszam do lektury.

        Michał Magnuszewski

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 października 2020
Michał Magnuszewski "Rosja – kraj, w którym przyszłości nie przewidzisz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę