Przypadek? Nie sądzę!

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Przypadek? Nie sądzę!
Przypadek? Nie sądzę!
E-book
29 
Szczegóły
Opis książki

Agata jest początkującą aktorką. Porzucona przez chłopaka przestaje wierzyć w miłość. Rysiek jest magnesem na pechowe zdarzenia. Życiowa zła passa prowadzi go w zupełnie innym kierunku niż wymarzona droga miłości i romantyczności. Obydwoje porzucają dotychczasowe miejskie życie i wyruszają w poszukiwaniu szczęścia. Chociaż się nie znają to ich drogi krzyżują się w Żyworódce, miejscowości tylko z pozoru spokojnej.

Zaskakująca historia pełna niespodzianek i humoru. To komedia obyczajowa o poszukiwaniu szczęścia. Czy splot komicznych wydarzeń z udziałem lokalnej społeczności pozwoli głównym bohaterom na odnalezienie miłości i spokoju? Czy Agata i Rysiek znajdą swoje miejsce na Ziemi? Nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko zdarza się po coś.

***

„Takiej historii teraz nam potrzeba! Zabawnej, ironicznej, złośliwej, pełnej inteligentnego humoru i bohaterów nieco przerysowanych, ale za to z niezaprzeczalnym urokiem. Zapraszam na prawdziwą jazdę bez trzymanki, prowadzącą do zupełnie zaskakującego finału! Czy to przypadek? Nie sądzę!”

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 31 lipca 2021
  • ISBN: 978-83-8233-540-8
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Michał Krawczyk "Przypadek? Nie sądzę!" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Przypadek? Nie sądzę!
E-book
29 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę