3 książki za 35 oszczędź od 50%

Wędrówka dusz

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy!

Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami?

Dr Michael Newton (1931–2016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w „Wędrówce dusz” przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach.

Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek:

Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna?  Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej?  Kim są duchowi przewodnicy?  Dlaczego nasze dusze są przypisane do konkretnych grup?  Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi?  Czym różnią się dusze na różnych poziomach rozwoju: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym?  Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi?  Jaki jest sens życia?   „Wędrówka dusz” to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 lutego 2020
Michael Newton "Wędrówka dusz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bernard Polkowski
01 czerwca 2021

Książka, która zmieniła moje spojrzenie na świat. Na prawdę! Polecam ją bardzo każdemu, kto «lubi myśleć» i jest otwarty na nowe wiadomości. Lektura pełna jest dialogów, które prowadził Dr Newton z pacjentami, wprowadzonymi w stan hipnozy. Autor podejmuje fascynujący temat, jakim jest reinkarnacja. Poprzez hipnozę regresyjną szeroko opisał zasady działania tzw. świata astralnego z pozycji nowoczesnego podejścia do tematu. Nowoczesnego w ujęciu nie «magicznym» lecz bardziej «naukowym».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę