Obniż cukier w 8 tygodni. Przeprogramuj swój organizmTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zapobiegaj, chudnij, wylecz


 Podwyższony poziom cukru we krwi to cicha epidemia naszych czasów. Jest jedną z głównych przyczyn nadwagi i zwiększa ryzyko cukrzycy typu 2, a także udaru krwotocznego, choroby Alzheimera czy raka.


 Dr Michael Mosley, lekarz i popularyzator nauki związany z BBC, przedstawia rewolucyjną dietę, dzięki której błyskawicznie obniżysz niebezpieczny poziom cukru i całkowicie zmienisz swoje życie.


 Średnia utrata wagi po 8 tygodniach diety to aż 14 kilogramów!


 Proste przepisy, dokładnie zaplanowane menu na każdy dzień oraz wskazówki, jak utrzymać efekty diety – a wszystko poparte twardymi naukowymi dowodami.
 Publikacja oparta o najnowsze badania, a jednocześnie pełna osobistych opowieści… Przekazuje rzetelną wiedzę o największym problemie zdrowotnym naszych czasów.


 prof. Roy Taylor, University of Newcastle

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
Michael Mosley "Obniż cukier w 8 tygodni. Przeprogramuj swój organizm" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
W
09 kwietnia, 11:12Walerian Komorowski

Bardzo ciekawy poradnik od dr Michaela Mosleya. Autor dobrze wie z czym zmagają się osoby chore na cukrzycę lub Ci, którzy mają kogoś takiego w rodzinie, dlatego, że sam przeszedł przez szereg badań i terapii próbując wyleczyć swój przypadek. W pierwszej części książki Mosley skupia się na najnowszych badaniach i płynących z nich wnioskach, a także podpowiada jakie działanie, jego zdaniem, chroni przed zapadnięciem na cukrzycę, a jakie d niej przybliża. Druga część to jadłospis niskokaloryczny, zróżnicowany i z «przyziemnych» składników. Serdecznie polecam zapoznać się z poradnikiem Mosleya, sam nie wypróbowałem jeszcze jego porad ale wydają się być całkiem racjonalne.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków