Zakazana ArcheologiaTekst

Ukryta Historia Człowieka
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Michael A.Cremo i Richard L.Thomson przedstawili szereg faktów, które zaprzeczają obecnym poglądom na temat ewolucji ludzkiego gatunku. Opisali ukrywane, ignorowane lub zapomniane dowody archeologiczne. Mimo, że jakościowo i ilościowo miały taką samą wartość naukową, co materiały potwierdzające akceptowane dziś wyjaśnienia o początkach ludzkości, to jednak zostały one odrzucone przez świat nauki. Autorzy mówiąc o ukrywaniu dowodów nie mieli na myśli żadnych teorii spiskowych, ale raczej ciągły, społeczny proces filtracji wiedzy, który ma poważne dalekosiężne konsekwencję.


Trzeba pogratulować Michaelowi Cremo i Richardowi Thompsonowi, że dzięki ośmioletniej pracy stworzyli jedyny rozstrzygający, dokładny, gruntowny i pełny zapis praktycznie wszystkich skamieniałości człowieka, bez względu na to czy pasują one do ustalonych teorii naukowych, czy też nie. Nawet stwierdzenie, że zaprezentowane badania przeprowadzono starannie, nie oddaje ich wartości. Nie istnieje żadna inna książka o takim znaczeniu i tej wagi. Ta pozycja powinna być obowiązkową lekturą dla każdego studenta pierwszego roku biologii, archeologii i antropologii, a także wielu innych! Książka ta jest jednocześnie pasjonująca i naukowa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
Michael A. Cremo "Zakazana Archeologia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Krystian Kaszynski
09 kwietnia 2020

Książka «Zakazana Archeologia» autorstwa Michaela A. Cremo i Richarda L. Thomsona, to niezwykle ciekawa publikacja na temat powstania i ewolucji gatunku ludzkiego. Autorzy prezentują szereg dowodów i badań udowadniających swoje twierdzenia, co na pewno daje do myślenia. Sporo się z niej dowiedziałem, wiele faktów było mi dotąd nieznanych. Poczułem w niej również także nutę tematyki teorii spiskowych. Czy opisane przez autorów tezy to prawda, pewnie nie dowiemy się nigdy. Jednak książka wciąga, będzie idealna dla osób z dystansem i o otwartym umyśle. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę