Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Część 1, 2 i 3

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Relaksujące dźwięki natury z lasu i polskiego ogrodu. Śpiewające ptaki i rechot żab daje uspakajający efekt dla ciała i umysłu. Tych odgłosów natury można słuchać w każdym miejscu gdzie jesteśmy, w pracy, w domu podczas prac lub nauki oraz w trakcie zasypiania na dobry zdrowy sen. Ta spokojna muzyka jest przeznaczona do ćwiczenia jogi i medytacji, do pracy umysłowej w biurze oraz do ćwiczeń relaksacyjnych i odpoczynku. To uzdrawiająca muzyka dla umysłu. Wycisza umysł z nadmiernych emocji i pozwala spokojnie usnąć. Na zdrowy sen dla dorosłych i dla rozwoju, nauki i uspakajania dzieci. Kontakt z naturą uspakaja umysł i pomaga w wyrównaniu ciśnienie krwi oraz pogłębieniu oddechu. Działanie to wspomaga usypianie i zapadanie w głęboki sen, co szczególnie pomaga osobom z trudnościami w zasypianiu.


Relaxing sounds of nature from a Polish garden in the countryside. Singing birds and the croaking of frogs in the Polish countryside give us the calming effect of nature wherever we are. Contact with nature calms the mind and helps to balance blood pressure and deepen breathing. These are the sounds from my garden. Soft music for yoga and meditation, mental work in the office, and relaxation and rest exercises. It is healing music for our mind. It calms the mind from excessive emotions and allows you to sleep peacefully. For healthy sleep for adults and for the development, learning and calming of children.


Spis treści:

Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Cz. 1.

Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Cz. 2.

Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Cz. 3.The table of contents of the audiobook:

Relaxing music of nature from a Polish garden in the countryside. e. 1.

Relaxing music of nature from a Polish garden in the countryside. e. 2.

Relaxing music of nature from a Polish garden in the countryside. e. 3.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 sierpnia 2021
  • ISBN: 978-83-7853-582-9
  • Lektor: Dr Renata Zarzycka
  • Redaktorzy: Dr Renata Zarzycka, Akademia Rozwoju Coaching Zycia
  • Wydawca: Akademia Rozwoju Coaching Zycia
Dr Renata Zarzycka "Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Część 1, 2 i 3" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Relaxing music»
Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami, do Jogi, Zen, Reiki, Ayurvedy oraz do nauki i zasypiania. Cz.1\/3.
Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami, do Jogi, Zen, Reiki, Ayurvedy oraz do nauki i zasypiania. Cz. 2\/3.
Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami, do Jogi, Zen, Reiki, Ayurvedy oraz do nauki i zasypiania. Cz. 3\/3.
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę