3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku

Tekst
Emmy
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku
Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 15,98  12,78 
Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku
Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku
Audiobook
Czyta Magdalena Zając-Zawadzka
9,99 
Szczegóły
Opis książki

Emmy wraca do swoich starych przyjaciół i wrogów ze szkoły w Hejresø. Pomimo tego, że Karleager i Hejresø to raczej małe palce u stóp, a nie pępki świata, dzieje się tam o wiele więcej niż by się można spodziewać. No bo… co się robi, kiedy twój rozwiedziony tato-policjant nie ma odwagi powiedzieć mamie, że bierze ślub z Lailą-z-posterunku? Czy można się czuć bardziej obciachowo, niż wtedy, kiedy chłopak, w którym jesteś zakochana woli iść na rocznicę ślubu znajomych rodziców, niż przebywać z tobą? Jak doprowadzić do szału największą lalunię z klasy na szkolnym spotkaniu wigilijnym? Jak skończy się zaproszenie swojej najbardziej alternatywnej i zupełnie nie nudnej koleżanki ze szkoły z internatem – noszącej nieodzowne kabaretki, czarny makijaż i natapirowane na baczność włosy – na świętowanie Nowego Roku w zdecydowanie największej dziurze na świecie (z której się samemu pochodzi)? I ile właściwie dorośli są w stanie zapłacić za kubek kawy?

"Upiornego Nowego Roku" autorstwa Mette Finderup to piąta książka z nagradzanej serii o mieszkającej z mamą nastolatce Emmy, która próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu oraz trzymać się jak najdalej od matematyki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788711868638
  • Tłumacz: Aleksandra Szczepańska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Mette Finderup "Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku
Audiobook
Czyta Magdalena Zając-Zawadzka
9,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę