Tarot przy kuchennym stole

Tekst
Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Coś więcej niż książka o tarocie!

Pogaduszki przy kartach, które otworzą cię na nowe podejście do tarota

Dlaczego tarot, którego stawiasz, nie sprawdza się? Jak używać kart do kreowania dobrej przyszłości? Przez wiele lat Melissa Cynova starała się wypracować jak najtrafniejszą interpretację kart tarota. Zna na wylot błędy i wątpliwości, jakie są udziałem początkujących (a czasem również zaawansowanych) adeptów tej sztuki. Odważnie obala mity na temat tarota i śmiało pokazuje, że stawianie kart nie wymaga wielu narzędzi, a trafna interpretacja jest prostsza niż może się wydawać.

Autorka prowadzi przez tajniki doboru talii, rozkładów tarota, odczytywania kart i symboli. Naukę przeplata żartobliwymi przykładami z życia i osobistymi przemyśleniami, które sprawią, że od razu będziesz mieć ochotę na samodzielną pracę z tarotem. To nauka w najsympatyczniejszej postaci, niczym pogaduszki z przyjaciółką przy kawie.

Zajrzyj w karty i odczytaj swoją przyszłość!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-66338-27-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Melissa Cynova "Tarot przy kuchennym stole" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zdzisława Lech
24 lipca 2020

Nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o tarota. Interesuję się tym od dawna, ale jest to skomplikowana sztuka i nie mogę powiedzieć, że opanowałam ją w stu procentach. Mam jednak ogólne pojęcie i chęć kształcenia się w tym kierunku. Takim własnie tropem trafiłam na książkę Melissy Cynovej w księgarni, pod kategorią 'magia'. Autorka przedstawiła najczęstsze błędy w stawianiu kart i możliwych niepowodzeniach w prognozach. Obala także sporo mitów, jakie narosły wokół kart i ich odczytywania. Lektura ta zmotywowała mnie do dalszego zgłębiania tajników tej sztuki i powiększania swojej wiedzy w tym temacie. Język jakim posłużyła się autorka w książce jest lekki i łatwo przyswajalny co sprzyja produktywnej nauce. Zdecydowanie polecam zainteresowanym.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę