Ślub po grecku

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Allegra Kallas jest prawniczką o dużych ambicjach zawodowych. Nie zamierza wychodzić za mąż i stać się gospodynią domową. A tego właśnie oczekuje jej ojciec, konserwatywny Grek, który nie może znieść, że jego córka jest starą panną. Gdy milioner Draco Papandreou składa Kallasowi ofertę fuzji firm, pod warunkiem, że Allegra zostanie jego żoną, ojciec przyjmuje propozycję bez wahania. Pozostaje jeszcze tylko przekonać do tego pomysłu Allegrę…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 marca 2019
Melanie Milburne "Ślub po grecku" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zyta Szweda
27 maja 2020

Allegra Kallas jest z zawodu prawniczką ukierunkowaną na sukces… Raczej nie planuje wychodzić za mąż, a tym bardziej przeobrazić się w kurę domową.. Ah zapomniałam dodać – jest Greczynką :) Ojciec bardzo chce żeby wyszła za maż.. I tak się zdarza, że pewien niezwykle przystojny milioner składa ojcu Allegry pewną ofertę.... pod warunkiem, ze ta zostanie jego żoną! Co z tego będzie? Przekonajcie się sami… :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę