Słowo na M

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Projektantka sukien ślubnych Jasmine Connolly i milioner z bogatej angielskiej rodziny Jake Ravensdale znają się od dziecka. Jako nastolatka Jasmine zakochała się w Jake’u, lecz on ją odrzucił. Gdy nadarza się sposobność, by zrobić mu na złość, urażona Jasmine nie waha się ani chwili. Pod pretekstem, że chce pomóc Jake’owi pozbyć się natrętnej adoratorki, przedstawia się dziewczynie jako jego narzeczona. Ma nadzieję, że to postawi go w niezręcznej sytuacji…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Melanie Milburne "Słowo na M" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Książka należy do serii
«Światowe Życie Ekstra»
W kraju kwitnącej wiśni
Zakochani na Karaibach
Siedem dni w Rzymie
-5%
Aneta Kendziorska
30 lipca 2020

Melanie Milburne to zawsze bezpieczny wybór, ponieważ uwielbiam jej książki, zawsze mnie zachwycają i spełniają oczekiwania :)

""Słowo na M"" urzekło mnie fabułą, postacią bohaterki i wspaniałego bohatera. Napięcie seksualne i tempo są na miejscu. Trzecia książka z serii Ravensdale jest chyba najlepsza. Polecam przeczytać wszystkie oczywiście :) W tej historii jest kilka zwrotów akcji dotyczących tego, co wydarzyło się w przeszłości, co doprowadziło do teraźniejszych wydarzeń. Bohaterzy próbują walczyć ze swoim uczuciem, ale to z góry przegrana bitwa… :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę