Małżeństwo z pierwszych stron gazet

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ailsa odeszła od męża, Vinna Gagliardiego, ponieważ zrozumiała, że nigdy jej nie kochał Czekając na rozwód, dowiaduje się, że Vinn zaproponował jej bratu sponsorowanie kariery sportowej. To oznacza, że małżonkowie będą musieli się czasem spotykać. Ailsa jedzie do Vinna do Mediolanu, by zapytać, dlaczego to zrobił. Lecz Vinn, zamiast się wycofać, prosi Ailsę, by do niego wróciła, na miesiąc…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 września 2019
Melanie Milburne "Małżeństwo z pierwszych stron gazet" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Grażyna Radek
05 maja 2020

Całkiem ciekawa lektura, lekka w odbiorze i przyjemna, dobra aby się zrelaksować. Historia Alisy, która zdecydowała się wziąć rozwód z niezwykle bogatym Vinnem Gagliardi. Kobieta przeżywa wewnętrzne rozdarcie po tym jak zrozumiała, że Vinn tak naprawdę nigdy nie był z nią szczery w uczuciach. Jednak podczas procesu rozwodowego bogacz proponuje bratu Alisy, że będzie sponsorował jego sportową karierę, a jej aby wróciła do niego jeszcze tylko na miesiąc. Stosunkowo schematyczna fabuła dla harlequinów, ale nieźle się czyta i tego właśnie się oczekuje po tego typu książkach, dlatego polecam wielbicielom gatunku:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę