3 książki za 35 oszczędź od 50%

Księga żywych sekretów

Tekst
0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Osobliwy i fascynujący świat mroku w nowej powieści bestsellerowej autorki NYT!


Powieść, w której największe marzenie każdego czytelnika, czyli przeniesienie się do świata ulubionej książki – urzeczywistnia się. Jednak to, co miało być niesamowitą przygodą dwóch bohaterek, wkrótce się zmienia w przerażający, złowrogi koszmar.


Adelle i Connie od zawsze łączyło zamiłowanie do gotyckiej powieści pod tytułem Moira. Kiedy tajemniczy nieznajomy kusi je możliwością wejścia do uniwersum księgi, co prawda nie bardzo w to wierzą… ale niespodziewanie odnajdują się w świecie powieści, pośród realnych postaci, którymi od lat się fascynowały.

Tyle że tam wszystko przedstawia się zupełnie inaczej: hucznym balom i ckliwym romansom towarzyszy niewypowiedziana groza. Dziewczyny uświadamiają sobie, że coś niezmiernie mrocznego czai się za ich wyprawą  do świata fikcji. Aby wydostać się z tego koszmaru i ocalić życie, będą musiały napisać swoją historię na nowo.


Autorka po mistrzowsku tworzy powieściowy świat, szczególną zaletą książki są przekonujące postacie bohaterek, których nie sposób nie polubić. Dramatyczne wydarzenia ubarwia subtelny wątek romansowy. Entuzjaści Hazel Wood, Inkheart oraz innych „książek w książce” będą zachwyceni.


School Library Journal


Znakomicie napisana i rozkosznie dziwaczna książka, napisana z wyobraźnią i wciągająca.


Kirkus Reviews

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 19 maja 2022
Madeleine Roux "Księga żywych sekretów" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę