3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

W pałacu sułtana

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Esmeralda Scott jedzie do kraju sułtana Zaida Al-Ameena, by złożyć zeznania, które pomogą uwolnić jej ojca z więzienia. Nie zastanawiając się nad konsekwencjami, udziela wywiadu, w którym oskarża władze o bezprawie i niehumanitarne traktowanie więźniów. Natychmiast zostaje wezwana do pałacu sułtana. Zaid nie zamierza darować wypowiadanych publicznie kłamstw na swój temat. Jednak Esmeralda boi się nie tyle jego gniewu, co swojej reakcji na widok tego zniewalająco przystojnego mężczyzny…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 czerwca 2019
Maya Blake "W pałacu sułtana" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karina Adamiak
23 lipca 2020

Choć «W pałacu sułtana» zaczynała się dla mnie niepozornie, to w miarę czytania zyskiwała w moich oczach coraz bardziej. Opowieść o odważnej kobiecie, która pojechała do państwa Zaida Al-Ameena, zabójczo przystojnego sułtana, aby udzielić zeznań uwalniających jej ojca z więzienia, gdzie jest traktowany niehumanitarnie. Esmeralda oskarża władze kraju na sali rozpraw i niedługo po tym dostaje wezwanie do pałacu sułtana, który nie puści jej słów płazem. Z tego polityczne konfliktu zaczyna się jednak rozwijać coś zupełnie innego, co przykuwało moje zainteresowanie z każdą stroną. Muszę przyznać, że «W pałacu sułtana» zabrała mnie w emocjonującą podróż w dalekie strony, której się nie spodziewałam i zapewniła świetną rozrywkę, choć dość krótką objętościowo, niestety. Nie mniej jednak polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę