3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zimny chirurg

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wszyscy jesteśmy niewinni. Winne naszych zbrodni są jedynie złe okoliczności.  Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty, który trafił do podręczników kryminalistyki na całym świecie.  Edmund Kolanowski jest zwyczajnym człowiekiem z sąsiedztwa.  Ma żonę i dzieci, niczym szczególnym się nie wyróżnia.  Poza jednym - instynktem bestii. Ta cecha czyni go zwyrodniałym mordercą i kolekcjonerem trofeów.  Dewiantem analizowanym przez FBI.  Czy Kolanowski jest potworem, czy może ofiarą własnej przeszłości?  Dzięki tej książce wnikniesz w głąb umysłu seryjnego mordercy.  Tym razem prawda okaże się bardziej przerażająca od fikcji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 września 2020
Max Czornyj "Zimny chirurg" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nikola Chrostowska
29 listopada 2020

Fajna książka, która dosłownie mrozi krew w żyłach. Oparta na prawdziwych wydarzeniach i pewnie dlatego wzbudza tak silne emocje. Zdecydowanie jest to książka dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. Autor nie owija w bawełnę i opisuje wszystko w najmniejszych szczegółach. Z jednej strony wzbudza tym zabiegiem ogromne zainteresowanie, że chce się czytać dalej, a jednocześnie działa na czytelnika… odpychająco. Mimo to oczywiście polecam bo jestem pewna, że po kryminały sięgają osoby żądne takich emocji :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę