3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Trauma

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Powrót kultowej serii z Erykiem Deryło!


W duecie z podkomisarz Tamarą Haler, Deryło dołączy

do makabrycznej gry szaleńca.

***

Czy nie byłoby pięknie, gdybyśmy wszyscy się zabawili? Całe dzielnice, osiedla i miasta? Uwierzcie mi, że wspaniale jest podarować komuś szczęście. Darowując pecha, mówi się trudno. Tak musiało być. Amen

***

Do redakcji jednej z lubelskich gazet trafia nietypowy list. Nadawca, nazywający siebie Mistrzem Gry, domaga się jego publikacji. Ogłasza rozpoczęcie "Gry w szczęście", nie podając jednak żadnych reguł. Każdy może dołączyć do makabrycznej rozgrywki. Chętnych nie brakuje.


Tymczasem w opuszczonej ruderze odnalezione zostają bestialsko okaleczone zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że gdyby nie pechowy zbieg okoliczności, ofiara mogłaby przeżyć...

To dopiero początek.

Kolejne osoby giną w okrutnych męczarniach.


Do gry o najwyższą stawkę włącza się Eryk Deryło i podkomisarz Tamara Haler. Mistrz Gry coraz mocniej wciąga ich w świat własnych, chorych fantazji.


Szczęście czy pech?

Życie czy śmierć?

Właśnie dołączyłeś do gry.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
Max Czornyj "Trauma" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kamil Jamrog
18 marca 2020

Czornyj to zdecydowanie moja para kaloszy. Drastyczny do bólu, fenomenalna, dynamiczna akcja i prawdziwie «traumatyczne» opisy zbrodni.. Tak jak i trzy poprzednie części, ta wypada niegorzej. Podobny klimat, a czytelnik do samego końca jest skołowany odnośnie rozwiązania intrygi (co uwielbiam). Polecam!!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę