Sezon drugi

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

CHCIWOŚĆ PROWADZI PROSTO DO PIEKŁA. POWINNIŚMY TO WIEDZIEĆ.  Uwaga! Takiego reality show jeszcze nie było! Premiera już w najbliższy piątek. Tego nie możecie przegapić!  Ewa dostaje zaproszenie do udziału w reality show, którego pierwszy sezon zakończył się tragedią. Dlaczego spośród tysięcy chętnych wytypowano właśnie ją? Co ma wspólnego z kobietą, która w nim wystąpiła? Co jest prawdą, a co fałszem w domu obserwowanym przez setki kamer?  Oglądajcie uważnie drugi sezon. Obowiązuje tylko jedna zasada: brak zasad.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
Max Czornyj "Sezon drugi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Teresa Janeczko
29 marca 2021

Książka mniej krwawa niż inne pozycje autora, ale nie oznacza to, że gorsza. Fanom jego twórczości na pewno się spodoba. Czornyj dał radę wykreować tak pokrętną fabułę, obnażyć ludzką psychikę tak bezczelnie, że mamy wrażenie że to jego bohaterowie sami się torturują i dobrowolnie serwują sobie okrutny los. Wielki plus za poruszenie ważnych tematów, przemocy w rodzinie oraz aborcji. Czyta się jak zawsze u Czornyja błyskawicznie, a zakończenie dosłownie wyrywa z butów.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę