3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Mężczyzna, który nie chce kochać

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Poznali się na plaży i przeżyli oszałamiający, pełen namiętności tydzień. Okoliczności rozdzieliły ich na pół roku, potem Jack niespodziewanie wrócił. Rita zauważyła, że się zmienił: seksowny i ciepły niegdyś człowiek stał się zimny i odpychający. A ona jest z nim w ciąży. Dla dobra dziecka Jack proponuje jej małżeństwo tylko z nazwy. Ale co zrobić z pożądaniem, które obudziło się na nowo?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Maureen Child "Mężczyzna, który nie chce kochać" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lilia Krzykowska
21 kwietnia 2020

Tytuł mnie nieco rozbawił, toteż uznałam – dam temu szansę. I dobrze zrobiłam, bo wpadłam po uszy w tej historii pełnej wrażeń. Tydzień namiętności z Cameronem był jak z bajki, potem rozłąka i spotkanie po miesiącach, które okazuje się innym niż we wcześniejszych oczekiwaniach Rity. Co więcej, pojawia się ciąża… Jak para poradzi sobie w tej sytuacji? Mnie ta historia zainteresowała na parę godzin, ąż skończyłam ją w całości. Przyjemny, lekki język i autentyczni, naturalni bohaterowie. Zdecydowanie poleccam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę