3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Barbie - Barbie i siostry na tropie piesków

Audio
Autor:
Z serii: Barbie
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Barbie wraz z siostrami i szczeniaczkami lecą na tropikalną wyspę, gdzie Chelsea ma wziąć udział w konkursie tańca. Ale przedtem Barbie ma dla sióstr wspaniałą niespodziankę – idą razem na Festiwal Tańczących Koni! Po pokazie okazuje się, że psiaki gdzieś zniknęły i dziewczyny muszą rozpocząć poszukiwania. Czy mimo niespodziewanych trudności uda im się odnaleźć szczeniaczki i zdążyć na czas na zawody Chelsea?

Barbie od Mattel to ikona mody, światowa poszukiwaczka przygód i najlepsza przyjaciółka każdego dziecka. Od lat 50. ubiegłego wieku pozostaje popularną zabawką w domach na całym świecie i gwiazdą niezliczonych programów telewizyjnych, filmów i książek.

Popularny serial Netflix Barbie Dreamhouse Adventures śledzi losy Barbie, jej siostry i jej chłopaka Kena. Pokazuje jak spędzają czas w Los Angeles i podróżują po świecie w kamperze Barbie. Dla młodszych fanów polecamy historię Chelsea, młodszej siostry Barbie, która w Barbie Dreamtopia wraz z siostrą spotyka syreny i wróżki w magicznej krainie marzeń.

W ostatnich latach Barbie szturmem zdobyła YouTube jako popularna vlogerka. W swoich filmikach opowiada o modzie, rodzinie, życiu w Malibu. Porusza również trudne tematy, takie jak rasizm, zdrowie psychiczne i obraz ciała.

Nowa misja Barbie ma inspirować dziewczynki do spełniania wszelkich marzeń. Najnowsza linia lalek z wzorami do naśladowania obejmuje polską podróżniczkę Martynę Wojciechowską, indyjską paraolimpijkę Manasi Joshi i amerykańską piłkarkę Alex Morgan. Natomiast seria Inspiring Women sławi wyjątkowość bohaterek takich jak Maya Angelou, Florence Nightingale i astronautkę Sally Ride.

Barbie i powiązane znaki towarowe są własnością Mattel i są używane na licencji Mattel Europa. © 2021 Mattel

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2021
  • ISBN: 9788726851281
  • Tłumacz: Michalina Roś
  • Lektor: Weronika Lukaszewska
  • Wydawca: Saga Egmont
Mattel "Barbie - Barbie i siostry na tropie piesków" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Barbie»
Barbie - Siostrzany klub tajemnic 3 - Tajemnica potwora morskiego
Barbie - Siostrzany klub tajemnic 2 - Nawiedzona promenada
Barbie - Siostrzany klub tajemnic 1 - Plażowy rabuś
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę