Ojciec Gwiazdka i jaAudio

Autor:Matt Haig
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ojciec Gwiazdka i ja
Ojciec Gwiazdka i ja
E-book
33  23,10 
Szczegóły
Opis książki

Kontynuacja bestsellerowego Chłopca zwanego Gwiazdką i Dziewczynki, która uratowała Gwiazdkę

Dorastanie w Elfim Jarze, gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie, nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy, Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze, elfia szkoła może się okazać trochę męcząca, kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie, może być bardzo, bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak, by zatrzymać Boże Narodzenie, tylko od Amelii, jej nowej rodziny i elfów, będzie zależeć, czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Zabawna, ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny.

„The Week”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 października 2020
  • ISBN: 9788382020991
  • Tłumacz: Ernest Bryll
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Matt Haig "Ojciec Gwiazdka i ja" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ojciec Gwiazdka i ja
E-book
33  23,10 
Kazimiera Koterba
29 listopada 2020

"Ojciec Gwiazdka i Ja" to prawdziwie urzekająca, świąteczna opowieść, idealna na wprowadzenie dzieciaków w świąteczny klimat. Poza wyjątkowymi postaciami i emocjonującymi przygodami, autor poruszył również inne, nieco poważniejsze wątki, aby skłonić małych czytelników do refleksji. Razem z dzieciakami polubiliśmy się z głównymi bohaterami i to nie pierwszy raz kiedy podoba nam się historia przedstawiona przez Matta Haiga. Ta lektura to gwarancja świetnej zabawy oraz należyty prolog do świątecznego czasu. Polecam całą serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę