Czarne ziarno

Tekst
Z serii: Julia Krawiec #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Marta Zaborowska powraca do świata bezkompromisowej detektyw Julii Krawiec.

W przydomowym ogrodzie na obrzeżach warszawy ginie dziewiętnastoletni syn właścicielki posesji, Leon Rawski. Podejrzenie o zabójstwo pada na matkę chłopaka, która z miejsca przyznaje się do winy. Policja nie znajduje jednak w obejściu narzędzia zbrodni, co znacznie utrudnia doprowadzenie śledztwa do finału. Oczekująca na proces kobieta nie ułatwia sprawy i odmawia dalszych wyjaśnień na temat tego, co wydarzyło się feralnej nocy.

W winę matki nie wierzy Maria, jedna z sióstr zamordowanego Leona. Zwraca się o pomoc do detektyw Julii Krawiec, która odkrywa że zbrodnie mogła widzieć najmłodsza z rodzeństwa, Nina. Dziewczynka jednak, podobnie jak jej matka, milczy. Być może ani ona, ani żadna z osób znajdujących się w tamtą noc w domu Rawskich, nie były jednak świadkami zbrodni. A być może byli nimi wszyscy, jednak rodzinne tajemnice są zbyt mroczne, by ktokolwiek chciał mówić o nich na głos.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 października 2020
  • Rozmiar: 500 str. 2 ilustracje
Marta Zaborowska "Czarne ziarno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Julia Krawiec»
Rajskie ptaki
Gwiazdozbiór
Bez powrotu
-5%
Amelia Raczkowska
11 listopada 2020

Czwarty z kolei tom cyklu z rewelacyjną, bezkompromisową Panią detektyw – Julią Krawiec. Bardzo polubiłam się zarówno z tą bohaterką jak i piórem autorki, dlatego z chęcią i zaciekawieniem sięgam po kolejne książki z tej serii. Pani Marta Zborowska potrafi świetnie budować napięcie w książce i utrzymać zainteresowanie czytelnika przez cała lekturę. Ja nie mogłam się oderwać od czytania. Wyczekuję już tomu piątego! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę