3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dogoterapia w pigułce

Tekst
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Dogoterapia w pigułce” Marty Paszkiewicz  to poradnik zarówno dla początkujących dogoterapeutów, jak i dla osób, chcących zapoznać się z omawianym tematem.


 Kynoterapia w Polsce nie jest powszechnie znana, lecz ta pozycja obrazuje, w jak dużym stopniu jest ona w stanie wspomóc leczenie i rehabilitację. Przystępna forma i operowanie dużą ilością przykładów stanowią rzetelne kompendium wiedzy na temat terapii z udziałem psiego przyjaciela człowieka. Autorka przedstawia dobroczynny wpływ psich-terapeutów na dzieci z zespołem Downa, porażeniem mózgowym, nadpobudliwością, czy autyzmem. Dogoterapia może również służyć pokonywaniu kynofobii, czyli lęku przed psami. Ten krótki podręcznik opisuje między innymi zabawy i ćwiczenia, które można wykonywać z chorymi dziećmi, porady dotyczące wyboru szczeniaka, który będzie nadawał się na psiego terapeutę, a także wymienia wszystkie korzyści wynikające ze stosowania tej metody leczenia. Jest to doskonała książka dla wolontariuszy, ponieważ stanowi dobrą bazę merytoryczną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
"Dogoterapia w pigułce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę