Do trzech chłopów sztukaAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane

Osoby, który wyszukiwały tego autora, słuchały również

Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Do trzech chłopów sztuka
Do trzech chłopów sztuka
E-book
32,90 
Szczegóły
Opis książki

BRODACZ I BRUNETKA, WSZECHMOCNY PARALIZATOR (NIE: WIBRATOR) I DUŻO DOBREGO HUMORU. A TO CI HECA! NAJNOWSZA KOMEDIA KRYMINALNA MARTY OBUCH SPRAWI, ŻE WYSKOCZYSZ ZE SZPILEK!

Matylda odkrywa zdradę męża i postanawia rzucić żywot kury domowej i zacząć się łajdaczyć. Jako lekarz medycyny sądowej widziała do tej pory wiele męskich członków – sztywnych, owszem, ale ich właściciele byli rzetelnie martwi. Czas to zmienić! Niestety, w tym samym momencie pada trupem i jej małżonek, a wszystkie dowody wskazują na nią.

Matylda spotyka swojego kolegę z dawnych lat, kiedyś pryszczatego wyrostka Tymoteusza Piątka zwanego Tytą, który jest teraz dorodnym i brodatym taksówkarzem. Tyta porzucił niedawno pracę w policji, a komisarz Marchewka, prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, to jego dobry przyjaciel. Towarzystwo stara się rozwikłać sprawę najpierw we trójkę, a później w czwórkę, bo do zespołu dołącza dorodna policjantka Jadźka, osoba zupełnie nieprzewidywalna, wyposażona w paralizator, który odpala przy byle okazji i pieści nim nie tylko przestępców.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 maja 2021
  • ISBN: 978-83-8233-272-8
  • Lektor: Donata Cieślik
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Marta Obuch "Do trzech chłopów sztuka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Do trzech chłopów sztuka
E-book
32,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę