Las i ciemnośćTekst

Z serii: Kryminał pod psem #8
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Szymon Solański i Róża Kwiatkowska biorą ślub! Uroczystość ma się odbyć w Płaskiej, w samym sercu Puszczy Augustowskiej. A jednak zamiast weselnych dzwonów zabrzmią tam policyjne syreny… W śluzie na Kanale Augustowskim zostaje znalezione ciało mężczyzny. Detektyw Solański, z pomocą nieodłącznego kundelka Gucia, musi prędko wykryć zabójcę, by móc w spokoju stanąć na ślubnym kobiercu.

Tymczasem Róża wspomina swoje pechowe wakacje sprzed lat. Spędziła je właśnie tutaj. Na jaw wychodzi mroczna przeszłość dziennikarki. Czy budzące grozę wydarzenia z lat dziewięćdziesiątych łączą się ze współczesną tragedią? I co mają z tym wspólnego tajemniczy dom nad jeziorem oraz przydrożny krzyż w lesie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 lipca 2020
  • ISBN: 9788327160485
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Marta Matyszczak "Las i ciemność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kryminał pod psem»
Wypocznij i zgiń
Las i ciemność
Noc na blokowisku
-5%
Natalia Matusik
20 października 2020

Bardzo polubiłam tę serię i z przyjemnością czytam każdą kolejną część. «Las i ciemność» to już ósma część Kryminału pod psem. Wybieramy się na Mazury, gdzie detektyw Solański ma zamiar wziąć ślub z Różą Kwiatkowską, która już od dawna marzy o wspólnej przyszłości z nim. Na szczęście nie zabrakło też mojego ulubionego Gucia! Miłą niespodzianką była także retrospekcja do lat dziewięćdziesiątych, wspomnienie tamtych czasów sprawiło, że zakręciła mi się w oku łezka. Nie mogę się doczekać kolejnej części!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę