Trup w Sanatorium

Tekst
Z serii: Kryminał pod psem #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W świnoujskim sanatorium zostaje popełnione morderstwo. Traf chce, że w uzdrowisku zjawia się Szymon Solański, prywatny detektyw. Wraz z dziennikarką Różą Kwiatkowską wybrali się właśnie na pierwsze wspólne wakacje. Nie będzie im jednak dane wypocząć. Solański przyjmuje zlecenie odnalezienia zabójcy, a w śledczej pracy towarzyszy mu kundelek Gucio. Sprawa śmierci kuracjuszki zatacza coraz szersze kręgi, by w końcu sięgnąć dramatycznych wydarzeń gorącego lata 1977 roku. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze światem donosicieli, festiwalowej bohemy i z osobistymi porachunkami, które przyniosą krwawe skutki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 320 str. 17 ilustracji
  • ISBN: 9788327159601
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Marta Matyszczak "Trup w Sanatorium" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kryminał pod psem»
Wypocznij i zgiń
Las i ciemność
Noc na blokowisku
-5%
Świętosława Hawrylak
09 czerwca 2020

Z dużym entuzjazmem wróciłam do serii Kryminału pod psem ponownie, tym razem padło na «Trupa w Sanatorium». Moim zdaniem to najlepsza część, choć poprzednie ustawiły poprzeczkę wysoko! Jest niezastąpiony Gucio, są Szymek i Róża, jest i nasze wspaniałe Świnoujście, w którym to dochodzi do zbrodni. Miał być plażing ale okazało się, że praca detektywa po raz kolejny odbierze Solańskiemu trochę wolnego czasu. Lekki kryminał, można się naprawdę uśmiać i odpocząć przy wciągającej fabule. Świetne zakończenie, zachęcające do przeczytania kolejnego tomu. Nietuzinkowy gatunek komedii kryminalnej na pewno nie spodoba się wszystkim czytelnikom, jednak naprawdę każdemu molowi książkowemu polecam dać mu szansę, można się bardzo pozytywnie zdziwić:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę