Zbrodnia nad urwiskiemTekst

Z serii: Kryminał pod psem #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Irlandzka wyspa Inishmore to dla Szymona Solańskiego miła odmiana od chorzowskich podwórek. Prywatny detektyw poszukuje tam zaginionej Katarzyny Walasek, a także wytchnienia od sercowych rozterek. Polka nie odnajduje się, za to jej ciało – owszem. Śledztwa nie ułatwiają ekscentryczni mieszkańcy Kelly’s Bed&Breakfast, gdzie pracowała Walasek, ani sztorm, który odcina wyspę od świata. A na dodatek lokalnego policjanta bardziej niż dochodzenie interesuje picie whiskey.

Czy Solański z wiernym kundelkiem Guciem u boku rozwikła zagadkę śmierci dziewczyny? I jaką rolę w sprawie odegra Róża Kwiatkowska, dawna przyjaciółka Szymona?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788327157560
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Marta Matyszczak "Zbrodnia nad urwiskiem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kryminał pod psem»
Wypocznij i zgiń
Las i ciemność
Noc na blokowisku
-5%
Otylia Dembinska
31 maja 2020

Historia kryminalna z humorem. Główni bohaterowie to świetny duet detektywów. Cichy, nieco gburowaty Szymon Solański i «gadatliwy», zabawny, czworonożny Gucio. Niby to kryminał, ale szczerze mówiąc historia kryminalna, która jest właściwie głównym wątkiem jakoś tak u mnie zeszła na drugi plan. Ciekawa fabuła wciągająca już od pierwszych stron i samo miejsce akcji pełne różnych, wyrazistych postaci. Jest mroczniej, niebezpieczniej, ale i zabawniej. Oczywiście Gucio bezapelacyjnie i niezaprzeczalnie rządzi w tej powieści :-) Z całego serca polecam tę i inne książki Marty Matyszczak.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę