Łańcuch dowodzenia

Tekst
Z serii: Frontlines #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Plany ataku na Ziemię zostały pokrzyżowane, jednak Mars wciąż znajduje się w rękach obcych. Ocalali ludzie desperacko próbują odbudować zdolność bojową oraz zorganizować obronę planety. Chorąży Andrew Grayson w trybie przyspieszonym szkoli nowych rekrutów a koszmarne wspomnienia przytępia alkoholem i lekami.

Wspólnota Północnoamerykańska i jej chińsko-rosyjscy sojusznicy dobrze wiedzą, że chwila wytchnienia nie potrwa długo. Muszą dokonać wyboru: uderzyć na obcych zgromadzonych na Czerwonej Planecie, albo rzucić się w pościg za renegatami i próbować odzyskać flotyllę okrętów mogących przeważyć szalę w nadciągającej wojnie. Żadne wyjście nie gwarantuje bezpieczeństwa, każde niesie ogromne ryzyko.

Niewielka grupa komandosów ma zbadać siedzibę dezerterów na odległym księżycu. Grayson i jego żona, pilotka Halley, znów trafiają w sam środek działań bojowych i biorą udział w w nowej wyniszczającej kampanii, której stawką będzie przyszłość ludzkości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Marko Kloos "Łańcuch dowodzenia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Frontlines»
Łańcuch dowodzenia
W ogniu walki
Punkt uderzenia
-5%
Książka należy do serii
«Fabryczna Galaktyka»
Punkt uderzenia
Przestrzeń
Wstrząsy wtórne
-5%
Kaplan Mik
28 stycznia

opisy wojenne są w porządku i ciekawie napisane ale początek książki troszkę nudnawy

w sumie nie najgorsza i ja nie obiektywny bo ja lubię tą tematykę

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę