3 książki za 34.99 oszczędź od 50%
Mark Wolynn

Mark Wolynn

Mark Wolynn jest twórcą i dyrektorem Family Constellation Institute (Instytutu Konstelacji Rodzinnych) w San Francisco. Jest światowym ekspe... Szczegóły

O autorze

Mark Wolynn jest twórcą i dyrektorem Family Constellation Institute (Instytutu Konstelacji Rodzinnych) w San Francisco. Jest światowym ekspertem w dziedzinie dziedzicznej traumy rodzinnej. Autor bestsellerów i rozchwytywany wykładowca. Wykłada w szpitalach, klinikach, na konferencjach, uniwersytetach i ośrodkach dydaktycznych na całym świecie. Prowadził zajęcia na Uniwersytecie w Pittsburgu, na Western Psychistric Institute, Kripalu, The Omega Institute, The New York Open Center i The California Institute of Integral Studies, a także w wielu klinikach, szpitalach i ośrodkach szkoleniowych. Publikował artykuły w «Elephant Journal» i «Psych Central», a jego wiersze ukazywały się w «New Yorkerze». Mieszka na Zatoką San Francisco.

Jego książka „Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces” jest zwycięzcą nagrody Silver Nautilus Book Award 2016 w dziedzinie psychologii, została przetłumaczona na 19 języków. Mark zapewnia edukację i szkolenia terapeutom traumy, psychologom, psychoterapeutom, psychiatrom, specjalistom ds. zdrowia psychicznego, trenerom, doradcom, pedagogom, lekarzom i innym pracownikom służby zdrowia. Specjalizuje się w pracy z depresją, lękami, obsesyjnymi myślami, zaburzeniami na tle lękowym, samookaleczeniami, przewlekłym bólem.

Jego książkę można przeczytać online na stronie LitRes lub pobrać w dowolnym formacie.