Demoniczny Damianek czyli mistrz kłopotówAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Niektóre dzieci są nie tylko koszmarne. Mogą być wręcz demoniczne!

Zbiór sześciu komicznych opowiadań o wyjątkowo nieznośnym chłopcu – Damianku nazywanym Demonkiem, przywołuje skojarzenia z pewnym Karolkiem. Przypadki Damianka są jednak jeszcze bardziej nieprawdopodobne. Szkolne wpadki i przygody na pograniczu realizmu i fantazji, których bohaterem jest ten chłopiec o niezwykle złośliwym charakterku, prawdopodobnie wywołają u czytelników zaskoczenie, oburzenie, a na koniec… chęć sięgnięcia po kolejny tom!

UWAGA! Treści zawarte w niniejszej książce mogą pomieszać Ci w głowie! Jeżeli, mimo ostrzeżenia, decydujesz się na jej przeczytanie, czynisz to na własną odpowiedzialność. Autor

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 listopada 2020
  • ISBN: 9788382070637
  • Lektor: Tomasz Bednarek
  • Wydawca: Skrzat
Mariusz Niemycki "Demoniczny Damianek czyli mistrz kłopotów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Laura Orlicka
08 stycznia

Świetna książka, dawno tak się z synkiem nie ubawiliśmy:) Idealna pozycja na deszczowe popołudnie, nie ma mowy na nudę! Sympatyczny główny bohater, ciekawe przygody dużo dobrego humoru. Do tego ładne ilustracje i czcionka odpowiednia da młodszych czytelników. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę