Trener życiaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Poznajcie swojego nowego Trenera życia

Kobiety! Mamy w sobie siłę Tarzana! Pracujemy na wielu etatach: prowadzimy biznesy, zarządzamy firmami, jesteśmy żonami, matkami, kochankami, przyjaciółkami, dbamy o dom… Okazuje się, że możemy absolutnie wszystko!

Książka dla kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces, ale równocześnie nie zamierzają rezygnować ze swojego czasu dla rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego. Dla tych kobiet, które chcą być mocne, ale i modne, seksowne, otwarte na życie i chcą walczyć o swoje marzenia.

Ta książka doda kobietom siły, zachęci do przełamywania stereotypów, pójścia pod prąd, nabrania pewności siebie i pokaże, jak porażki przekuwać w sukces.

Autorka uważa, że z niczego w życiu nie trzeba rezygnować, pod warunkiem że odnajdziemy swój własny work-life balance. Przytacza na to przykłady z własnego życia i przekonuje, że dzięki przełamywaniu wewnętrznych barier i dobremu planowaniu można spełnić się zarówno jako kobieta biznesu, jak i matka, żona czy przyjaciółka. Podpowiada, jak troszczyć się o ciało, duszę i dbać o wizerunek, żeby być zdrową, zadowoloną z siebie i szczęśliwą.

W książce znajdują się prawdziwe, dotychczas nieznane, historie z życia autorki.

Mariola Bojarska-Ferenc dziennikarka, producentka programów telewizyjnych, ekspertka work-life balance. Wykładowczyni z dziedziny szeroko pojętego wellnessu i zdrowego podejścia do życia, zasad diety itp. Organizuje fit weekendy z ćwiczeniami i wykładami. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest członkinią największych na świecie amerykańskich organizacji, zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: IDEA i ECA. Uczestniczyła w ponad czterdziestu światowych kongresach i szkoleniach (Orlando, Miami, Nowy Jork, San Diego, Los Angeles, Las Vegas, Interlaken, Sztokholm, Paryż), na których poznawała najnowsze kierunki rozwoju w dziedzinie zdrowia.

Wydała dziewięć książek, napisała setki artykułów dla miesięczników „Twój Styl” i „Pani”. Jest autorką około trzech tysięcy programów telewizyjnych na temat work-life balance, zdrowia, fitnessu; sześciu płyt z ćwiczeniami fitness i filmu z gimnastyką przeciw zakrzepicy, wyświetlanego w samolotach Dreamliner. Jako ambasador Stowarzyszenia Kobiet Onkologii Polskiej „Rakmisja” prowadzi zajęcia na temat aktywności fizycznej w prewencji i leczeniu raka. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za konsekwentne działania promujące zdrowy styl życia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 08 października 2020
Mariola Bojarska-Ferenc "Trener życia" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Celina Wachowicz
16 grudnia 2020

Dodająca motywacji i otuchy książka dla wszystkich zabieganych pań. Autorka «Trenera życia» to specjalistka w dziedzinie zdrowego trybu życia, która doskonale tłumaczy na czym polega work-life balance, tak potrzebny w dzisiejszym, pędzącym na przód świecie. Jest to mój pierwszy raz kiedy spotkałam się z jej twórczością, czuję się jednak zachęcona by sięgnąć po jej inne pozycje. Autorka otwiera umysł i zachęca by sięgać po więcej, dodaje pewności siebie i udowadnia, że odrobina chęci wystarczy by odmienić swoją codzienność. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę