Wszystko da się ogarnąćTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA"

Czasem trzeba wziąć się w garść, stanąć z podniesioną głową i głośno powiedzieć: wszystko da się ogarnąć! A potem można: naprawić pralkę, dokończyć rozwód (lub uratować związek), zmobilizować dzieci do sprzątania i zacząć być szczęśliwą.

Marie Forelo inspiruje i pomaga w trudnych sytuacjach życiowych milionom ludzi w wielu krajach. Uczy, jak radzić sobie z problemami, które w pierwszym momencie zdają się nas przerastać; jak dzielić je na mniejsze i ogarniać. Pokazuje, jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości; jak odróżnić strach przed działaniem od ostrzeżeń intuicji (poprzez obserwowanie reakcji własnego ciała).

Forleo mówi: nie czekaj, aż będziesz gotowy, nie odkładaj niczego na później, działaj! Bo twoje życie jest tylko w twoich rękach, nikogo innego.

Dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy właśnie stanęli na rozdrożu, czują się bezradni i zagubieni, ta książka jest jak wyciągnięcie przyjacielskiej ręki.

Nastawienie jest ważniejsze niż fakty. Ważniejsze niż przeszłość, wykształcenie, pieniądze, okoliczności, sukcesy i porażki. Ważniejsze niż to, co mówią, myślą czy zrobią inni. Ważniejsze niż wygląd, talent i umiejętności. To nastawienie przesądza, czy ci się powiedzie, czy nie: w pracy, w domu, w relacji z przyjaciółmi, w grupie. Wspaniałe jest to, że codziennie masz wybór. Możesz zdecydować, jakie dziś przyjmujesz nastawienie. Nie możesz zmienić faktów. Da się natomiast zmienić swoje nastawienie. Życie w 10% składa się z tego, co nam się przytrafia, a w 90% z tego, jak na to zareagujemy. Masz więcej władzy, niż ci się wydaje. Zawsze. Twój umysł to potężne, niezwykłe narzędzie pozwalające ci kształtować własną rzeczywistość.

(fragment książki)

Już sam tytuł mnie oczarował, a z każdą stroną rosło przeświadczenie, że to naprawdę wyjątkowa książka. Marie Forleo z olbrzymią dawką optymizmu i pozytywnej energii realizuje te same cele, które przyświecają mojej działalności zawodowej. Pokazuje ludziom, iż marzenia same się nie spełniają, że urzeczywistnia je człowiek. Wspiera wszystkich, którzy potrzebują inspiracji, motywacji i determinacji.

Ta książka konsekwentnie i bez ogródek udowodni ci, że na drodze do szczęśliwego, spełnionego życia stoisz wyłącznie ty i twoje przekonania. A jeśli czegoś nie robisz, dzieje się tak nie dlatego, że nie możesz, tylko że nie chcesz. Może to bolesne, ale uwierz mi – taka właśnie jest prawda!

JAKUB B. BĄCZEK, trener mentalny i biznesowy

Moją misją jest pomaganie kobietom w realizowaniu ich planów. Dlatego doceniam Marie, bo robi to z niebywałą energią. Wspiera nas w biznesie oraz w życiu codziennym. Pokazuje, że wszystko da się ogarnąć – jest wiarygodna i inspirująca. I ja jej wierzę!

JOANNA SUCHOCKA, mentorka kobiecych biznesów, kreatorka kobiecych wydarzeń

Marie Forleo zaraża optymizmem. Namawia do przełamywania utartych schematów myślowych i pokazuje, jak działać efektywnie i realizować cele. Opowiadając o własnych doświadczeniach i podając przykłady z życia swoich klientów, udowadnia, że niezależnie od tego, w jakim miejscu jesteś, ile masz lat, jakie masz doświadczenie lub ograniczenia, tylko od ciebie zależy, czy znajdziesz sposób, by urzeczywistnić swoje marzenia.

KAMILA KRUK, trenerka rozwoju osobistego, coach, koordynator projektów

Marie Forleo to dla młodego pokolenia urodzona, naturalna liderka.

Oprah Winfrey

Świetny styl i unikatowy koloryt działalności Marie idealnie pasuje do przesłania i charakteru Virgin Unite – nie możemy się wręcz doczekać, co jeszcze dla nas szykuje.

Richard Branson

Marie to kobieta pod każdym względem wyjątkowa.

Tony Robbins

Ta książka może zmienić twoje życie

Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się, kochaj

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788375797749
  • Tłumacz: Katarzyna Babicz
  • Wydawca: Galaktyka
  • Spis treści
Marie Forleo "Wszystko da się ogarnąć" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Patrycja Cyrus
20 kwietnia 2020

Energetyczna, motywująca i pozytywnie nastrajająca lektura. Zarówno dla mężczyzn i jak i kobiet, po prostu dla osób, które czują się zdominowane w swoim życiu przez niepewność lub strach przed podjęciem ryzyka. Książka Marie Forleo daje do myślenia, pomaga uwierzyć we własne możliwości i wprowadzić istotne zmiany w swoim życiu, poprzez zmianę nastawienia. Autorka namawia do inwestowania w zmiany, udowadnia, że zawsze są one korzyścią i na przystępnych przykładach wyjaśnia skąd u ludzi pojawiają się pewne skrajne zahamowania, prowadzące w rezultacie do frustracji i niezadowolenia ze swojej codzienności. Dla mnie bomba, wyniosłam z tej książki dużo wiedzy i zapału do działania. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę