Dworek pod Malwami. Pan Michał

Tekst
Z serii: Dworek pod Malwami #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Dworek pod Malwami. Pan Michał
Dworek pod Malwami. Pan Michał
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 27,98  22,38 
Dworek pod Malwami. Pan Michał
Dworek pod Malwami. Pan Michał
Audiobook
Czyta Ewa Sobczak
14,99  10,79 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy tom wzruszającej opowieści o wielopokoleniowej rodzinie Kalinowskich z Podlasia. Z początkiem XX wieku życie mieszkańców Kalinówki pod wpływem wydarzeń historycznych zmieni się w sposób, którego nie byli w stanie przewidzieć. W tomie otwierającym sagę poznajemy sylwetki głównych bohaterów i ich wzajemne relacje. Choć Michał Kalinowski oficjalnie włada dworkiem pod malwami, to rzeczywiste decyzje podejmuje jego matka Katarzyna – owdowiała seniorka rodu. Od lat kieruje życiem syna, który po śmierci żony został sam z dwójką dorastających synów. Może to już czas, by ułożył sobie życie na nowo? Czy pozwoli, by i tę decyzję podjęła za niego matka?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 lipca 2021
Marian Piotr Rawinis "Dworek pod Malwami. Pan Michał" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dworek pod Malwami. Pan Michał
Audiobook
Czyta Ewa Sobczak
14,99  10,79 
Książka należy do serii
«Dworek pod Malwami»
Dworek pod Malwami 68 - Narzeczeni
Dworek pod Malwami 69 - Ślubne fotografie
Dworek pod Malwami 70 - Kalinowscy
-5%
Julia Czerniawska
16 listopada

Marian Rawinis stworzył piękną, wielowątkową opowieść, którą czyta się z zapartym tchem. Powieść napisana jest zrozumiałym, bo współczesnym językiem, co sprawia, że czytanie jest jeszcze przyjemniejsze. Pierwsza część wywołała tylko pozytywne wrażenia, dlatego bez wahania sięgam po kolejne :) Tytułowy dworek to położony nieopodal Białegostoku majątek Kalinówka. Jego właścicielem jest Michał Kalinowski, wdowiec w średnim wieku, ojciec dwóch dorastających synów Ignacego i Stanisława, jednak prawdziwą władzę sprawuje jego matka, pani Katarzyna Kalinowska, która podejmuje najważniejsze decyzje we wszystkich sprawach, łącznie z życiem prywatnym syna. I właśnie postanowiła, że Michał powinien się po raz drugi ożenić…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę