Wrzos

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wrzos
Wrzos
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 39,89  31,91 
Wrzos
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
14,99 
Szczegóły
Wrzos
Audiobook
Czyta Anna Dudziak-Klempka
29,95  21,56 
Szczegóły
Opis książki

Andrzej Sanicki to znany warszawski bon vivant. Jest przystojny i zamożny. Pełnymi garściami korzysta z uroków życia. Chcąc spełnić ostatnią wolę matki, musi jednak ograniczyć hulaszczy tryb życia – ma się ożenić! Małżeństwo jest bowiem warunkiem otrzymania przez Sanickiego spadku po matce.

Wkrótce poślubia Kazimierę Szpanowską. Małżeństwo z rozsądku przynosi korzyści obu stronom. On zyskuje konieczne fundusze do prowadzenia swego hulaszczego trybu życia. Ona z kolei z radością odchodzi z rodzinnego domu, w którym – po śmierci matki – rządzi złośliwa macocha.

Sanicki od dawna kocha się w ponętnej baronowej Celinie. Kazia również przyznaje się do innej miłości. Oboje postanawiają utrzymywać pozory przed swymi rodzinami i światem. Jednak Sanicki z biegiem czasu coraz bardziej zaczyna cenić zalety swej małżonki. Ze zdumieniem odkrywa, że jego uczucie do Celiny wygasło, a zamiast tego zakochał się... we własnej żonie. Czy Kazia będzie chciała i potrafiła odwzajemnić tę miłość? „ Wrzos ” to niezwykle interesująca i pełna zwrotów akcji książka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Maria Rodziewiczówna "Wrzos" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wrzos
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
14,99 
Wrzos
Audiobook
Czyta Anna Dudziak-Klempka
от 14,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę