Jak wychowywać dziecko?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak wychowywać dzieci, żeby cieszyły się życiem, miały satysfakcjonujące relacje z innymi, dobrze sobie radziły i osiągały sukcesy?

To pytanie zadają sobie rodzice, opiekunowie i wychowawcy od dawna. Dzieci należy mądrze wspierać, kochać, ale też stawiać im granice. Jak to robić?

Maria Molicka – autorka popularnych i cenionych bajek terapeutycznych, doktor psychologii klinicznej i doświadczona terapeutka – podsuwa w tej książce wiele ciekawych rozwiązań, korzystając z własnego doświadczenia i bogatej literatury przedmiotu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 września 2020
Maria Molicka "Jak wychowywać dziecko?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Judyta Borek
12 listopada 2020

Wychowywanie dzieci to nie lada wyzwanie. Osobiście uważam, że jest to najtrudniejsza rola z jaką przychodzi się zmierzyć człowiekowi przez całe jego życie. Nikt natomiast nas do niej nie przygotowuje, a nasze własne doświadczenia z dzieciństwa czasem mogą jeszcze bardziej zaszkodzić. Dlatego tak się cieszę, że na rynku pojawia się coraz więcej tematycznej literatury, która bada to zagadnienie. Możemy doszkalać się sami! Książkę tę polecam nie tylko tym rodzicom, którzy maja wątpliwości lub problemy ze swoimi pociechami. Przyda się także nauczycielom czy przyszłym rodzicom. Świetna pozycja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę