Nietykalny

Tekst
Z serii: Suder #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy myśliwy zmienia się w zwierzynę łowną, przestają obowiązywać wszelkie reguły.


W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie, a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie „Nietykalnym”, a w listach rzuca wyzwanie policji. Były policjant Dariusz Suder żyje na odludziu i święty spokój, którego tak szukał, zaczyna mu nieco doskwierać. Bez zastanowienia przyjmuje więc od komendanta wojewódzkiego propozycję nieformalnego dołączenia do zespołu powołanego w KWP w celu złapania mordercy. Kiedy Suder zaczyna śledztwo, „Nietykalny” obiera go sobie na osobistego wroga. A gdy wszystkie tropy okazują się fałszywe, policjanci zdają sobie sprawę, że w tej sprawie nie obowiązują żadne reguły.


Szczecin jeszcze nigdy nie był tak mroczny…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Marek Stelar "Nietykalny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Suder»
Niepamięć
Niewiadoma
Nietykalny
-5%
Eliza Gliniecka
20 stycznia 2020

Moje pierwsze doświadczenie z Markiem Stelarem i na pewno nie ostatnie. Naprawdę wciągająca, zabawna lektura, choć przy tym i intrygujący kryminał. Sporo zwrotów akcji, nieprzewidywalna fabuła i oryginalni bohaterowie. Warto przeczytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę