Zarabiaj na nieruchomościach jak zwariowany. Czyli jak pozyskać okazje inwestycyjna na rynku nieruchomości nawet o 90% taniej - 18 nowatorskich sposobów

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przewodniki po inwestycjach.

Kompleksowy zbiór wiedzy dla inwestorów.

Chcesz zacząć działać na rynku nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Obawiasz się, że Twoje fundusze nie są wystarczające do inwestowania?

A może wdrażasz się w sourcing i potrzebujesz konkretnych rad, które znalazły swoje zastosowanie w praktyce?

Książka Marka Petri jest właśnie dla Ciebie!

„Zarabiaj na nieruchomościach jak zwariowany” to kompleksowy podręcznik zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, w którym autor zebrał najważniejsze rady, definicje oraz przykłady dotyczące inwestowania na rynku nieruchomości. Marek Petri sam zaczynał od niewielkiej kwoty, a teraz jest uznanym rentierem, którego działalność przynosi mu satysfakcję i profity. Jak udało mu się dojść do takiego punktu w swoim życiu? Siła tkwi między innymi w kreatywności i otwartości na okazje!

Okazuje się bowiem, że nie potrzeba zdolności kredytowej ani wielkich pieniędzy do rozpoczęcia inwestowania. Autor dzieli się kulisami ze swoich lokat i punktu widzenia na inwestowanie z nietypowej perspektywy. Dzięki wiedzy specjalistycznej i kreowaniu okazji z łatwością będziesz mógł poruszać po rynku nieruchomości, czy to jako inwestor czy też jako pośrednik.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 26 października 2021
Marek Petri "Zarabiaj na nieruchomościach jak zwariowany. Czyli jak pozyskać okazje inwestycyjna na rynku nieruchomości nawet o 90% taniej - 18 nowatorskich sposobów" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę