Jak w 90 dni pokonałem raka?

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jak w 90 dni pokonałem raka?
Jak w 90 dni pokonałem raka?
E-book
19,97 
Szczegóły
Opis książki

Dowiedz się, w jaki sposób można pokonać raka w 90 dni.

Już za chwilę możesz poznać metodę, dzięki której możesz pokonać raka. Nie myśl, że jest to jakiś cudowny sposób, który gwarantuje 100% sukces w każdym przypadku. Wystarczy jednak, że dopuścisz do świadomości fakt, że ten sposób pozwolił Markowi Kidzińskiemu, autorowi niniejszej publikacji, pokonać raka w ciągu zaledwie 90 dni!

Poznaj fakty z życia młodego człowieka, któremu udało się pokonać nowotwór złośliwy!

UWAGA: To, co wszystkim wydaje się niemożliwe – stało się możliwe. Ty też możesz zwalczyć nowotwór, jeśli tylko przeczytasz i zdecydujesz. Specjalnie dla tych, którzy stracili już nadzieję. Pamiętajcie:

Choroby nieuleczalne nie istnieją!

"To niezwykle pozytywna i pobudzająca do działania publikacja, napisana przez młodego człowieka, którego zaatakował nowotwór złośliwy. Oparta w 100% na faktach i prawdziwych emocjach."

Przeczytaj, co ma do powiedzenia osoba, która pokonała nowotwór złośliwy.

"Po zapoznaniu się z przykładami takimi jak mój, zobaczyłem. co by się ze mną stało po kuracji szpitalnej, bo niestety skutki uboczne takiego „leczenia” (chemioterapia), jak zapewne wiesz, są straszne.

Słowo „rak” nabrało negatywnego znaczenia tylko dzięki ludziom. Gdy się je usłyszy to naprawdę „włos staje na głowie” i nieważne, czy jest on złośliwy czy nie, zawsze wywołuje dużo emocji. Podobnie było w moim przypadku. Na szczęście ja przekonałem się, że ta choroba naprawdę jest w pełni uleczalna."

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
Marek Kidziński "Jak w 90 dni pokonałem raka?" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak w 90 dni pokonałem raka?
E-book
19,97 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę