Kręcone siekierą. 9 seansów SmarzowskiegoAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

KLER, WOŁYŃ, WESELE, DOM ZŁY, RÓŻA, DROGÓWKA, POD MOCNYM ANIOŁEM... PREMIERZE KAŻDEGO FILMU SMARZOWSKIEGO TOWARZYSZĄ SILNE EMOCJE ZE STRONY KRYTYKI I WIDZÓW.

KRĘCONE SIEKIERĄ. 9 SEANSÓW SMARZOWSKIEGO – to nie biografia, ani wywiad-rzeka – to opowieści aktorów i ekipy filmowej (m.in. Agaty Kuleszy, Kingi Preis, Jacka Braciaka, Marcina Dorocińskiego, Lecha Dyblika, Mariana Dziędziela, Arkadiusza Jakubika, Piotra Sobocińskiego jr, Marcina Świetlickiego, Bartłomieja Topy, Mikołaja Trzaski, Tymona Tymańskiego, Roberta Więckiewicza), historie z planów, anegdoty, które zbliżają nas do rozwikłania zagadki, dlaczego reżyser kreuje w swoich filmach tak odpychającą i przerażającą rzeczywistość, a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa, jakby hołdował zasadzie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znaleźć można w książce – dosadne, zabawne, czasem przygnębiające, ale przede wszystkim – prawdziwe. Jak filmy Smarzowskiego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2020
  • Czas trwania: 14 godz. 17 min 19 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-195-2
  • Lektor: Marcin Rychcik
  • Wydawca: Storybox
Marcin Rychcik "Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę