Świat na rozdrożuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"Dlaczego mimo rozkwitu technologii pracujemy ciężej i dłużej? Czemu nasze miasta są coraz brudniejsze i bardziej zatłoczone? Dlaczego jedzenie smakuje jak zmiksowany papier, pachnie tak samo i jest coraz droższe?

Problemy gospodarki, energii i środowiska są tak silnie ze sobą powiązane, że nie powinny, a nawet nie mogą być rozwiązywane w oderwaniu od siebie.

O tym właśnie jest ta książka – przedstawia wiele aspektów naszej rzeczywistości i składa je w spójną całość. Po przeczytaniu ""Świata na rozdrożu""  zrozumiesz powiązania między odległymi dziedzinami. Dowiesz się, jak wielkie zmiany nas czekają i dlaczego świat już wkrótce będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj…

Jeśli należysz do osób, które chcą rozumieć świat, świadomie go kształtować i przygotować się na zbliżające się zmiany, to czeka Cię fascynująca podróż. To największa opowieść naszych czasów. A być może nawet całej historii ludzkości."

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2014
  • Rozmiar: 1020 str. 248 ilustracji
  • ISBN: 978-83-7508-663-8
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
Marcin Popkiewicz "Świat na rozdrożu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wiesława Krasny
30 sierpnia

Uważam, że to bardzo ważna książka, która może uświadomić ludziom jak mocno nadużywamy naszej planety. Autor stara się wyprowadzić czytelnika z błędu – ziemia nie jest wieczna, nasze życie nie będzie zawsze wyglądało tak samo. Szkoda, że w Polsce wciąż tak niewiele mówi się o ekologii. Polecam wszystkim, którym wydaje się, że tematy związane z ekologią to jedynie sortowanie śmieci i sadzenie drzew. Po lekturze można naprawdę przejrzeć na oczy!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę