Elfie, gdzie jesteś?

Tekst
Z serii: Elfomania #2
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Elf: Zgubiłem się w wielkim lesie. Moich nigdzie nie było, więc postanowiłem sam ich znaleźć i zgubiłem się jeszcze bardziej. Potem źli ludzie wsadzili mnie do ciasnej klatki i w żaden sposób nie mogłem dać Moim znać, gdzie jestem.

Duży: Na szczęście okazaliśmy się nieźli w tropieniu. Przy okazji pomogliśmy policji w pewnym śledztwie, Młody poznał uroczą Nukę, a ja… mam nowych kolegów z brygady antyterrorystycznej. Same plusy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2019
  • ISBN: 9788376728278
  • Artysta: Katarzyna Kołodziej
  • Wydawca: Literatura
  • Spis treści
Marcin Pałasz "Elfie, gdzie jesteś?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Elfomania»
Elf i pierwsza gwiazdka
Elf i skarb wuja Leona
Elf i dom demonów
-5%
Książka należy do serii
«To lubię»
Konserwator z Warszawy
Oj, Hela!
Milioner z Gdańska
-5%
Łucja Lasecka
05 maja 2020

Książka dla wszystkich miłośników psów, z lekkim wątkiem kryminalnym! Eld to psiak, który trafia do domu Dużego i Młodego. Rodzinka wybiera się na wspólne wakacje nad morze samochodem, więc piesek dostaje specjalną tabletkę, która sprawi, że prześpi podróż. Gdy Duży i jego syn nie patrzą , Elf wsiada do samochodu i zasypia. Niedługo potem budzi się w …innym samochodzie! Książeczka na prawdę wciąga, jest pełna humoru i przygód. Moje dzieci były zachwycone przygodami Elfa. Autor przekazuje cenne wartości podczas czytania, zwraca uwagę na uczucia i pokazuje na czym polega wierność w przyjaźni. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę