Elf wszechmogący

Tekst
Z serii: Elfomania #3
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Elf to pies, którego pokochała cała Polska. W każdym tomie swoich przygód pies wraz ze Swoimi natykają się w kryminalno-detektywistyczną zagadkę i otwierają śledztwo.

Tym razem na początku upragnionego urlopu nad morzem ktoś kradnie pensjonat, w którym Elf ze Swoimi mieli mieszkać. W kolejnym mieszka szemrane towarzystwo, a po okolicy plącze się szajka, która obrabowała muzeum bursztynu. Elf ze Swoimi natychmiast angażują się w tę sprawę.

Przeczytajcie o przezabawnym i mrożącym krew w żyłach urlopie Dużego, Młodego i Elfa, psa o gołębim sercu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 października 2019
Marcin Pałasz "Elf wszechmogący" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Elfomania»
Elf i pierwsza gwiazdka
Elfie, gdzie jesteś?
Sposób na Elfa
-5%
Książka należy do serii
«To lubię»
Elfie, gdzie jesteś?
Dynastia Miziołków
Sposób na Elfa
-5%
Adriana Lipinska
10 czerwca 2020

Kolejna, rewelacyjna książka od Marcina Pałasza i następna niezwykła Przygoda z Młodym, Dużym i niezastąpionym psem Elfem. Tym razem fabuła kreci się wokół lekkiego wątku kryminalnego nad morzem, weźmiemy udział w śledztwie i postaramy się rozwiązać tajemniczą zagadkę. Oczywiście nie zabraknie wpadek i niepowodzeń, z których jednak dzielna trójka zawsze znajduje drogę wyjścia. Każda część przygód trójki przyjaciół jest dla mnie i moich dzieci nie lada przyjemnością, niekontrolowane wybuchy śmiechu przy czytaniu to już norma. Równocześnie dzieciaki mogą dowiedzieć się jak należy się troszczyć o czworonoga aby był szczęśliwy i zadbany. Poruszająca historia przyjaźni oraz wspaniała zabawa dla całej rodziny. Książka, która uczy, bawi i przekazuje cenne wartości. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę