Urodziłam dziecko szejka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Urodziłam dziecko szejka
Urodziłam dziecko szejka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,90  55,92 
Urodziłam dziecko szejka
Audio
Urodziłam dziecko szejka
Audiobook
Czyta Laura Breszka, Marcin Popczyński
37,90  27,67 
Szczegóły
Opis książki

Wstrząsająca historia kobiety, która wbrew swojej woli została surogatką szejka. Ola, młoda i oddana pracy pielęgniarka, dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak, że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to, na które wskazywał kontrakt. Dziewczyna wpada w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony i znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W tym oszustwie cel jest jeden – macierzyństwo za wszelką cenę. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Rozpoczyna się koszmar, który zmieni jej życie, bo w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi nawet kara śmierci. Marcin Margielewski wysłuchał zwierzeń, na które bohaterka była gotowa dopiero po dekadzie od tamtych wydarzeń. Do czego są w stanie posunąć się bogate arabskie rodziny, by ukryć wstydliwą bezpłodność? Jaką cenę są gotowe zapłacić za rodzicielstwo? I dlaczego jedne kobiety wyrządzają krzywdę innym, w kraju, w którym wszystkie mają tak niewiele praw? Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: «Jak podrywają szejkowie» (2019), «Była arabską stewardesą» (2019), «Zaginione arabskie księżniczki» (2020) i «Tajemnice hoteli Dubaju» (2020).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 października 2020
Marcin Margielewski "Urodziłam dziecko szejka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Urodziłam dziecko szejka
Audiobook
Czyta Laura Breszka, Marcin Popczyński
37,90  27,67 
Bożena Ruskowska
30 grudnia 2020

Genialny reportaż, porusza i nie pozostawia obojętnym. Autor pokazuje kraje arabskie takimi, jakie są naprawdę, bez przekoloryzowań i ukrywania prawdy. Polecam tę i każdą inną książkę Marcina Margielewskiego.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę