Gawędy o wilkach i innych zwierzętachAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach
Tekst
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach
E-book
32,90  25,99 
Szczegóły
Opis książki

Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał!

Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie.

Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni?

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
  • ISBN: 9788381398107
  • Lektor: Krystyna Czubówna
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Marcin Kostrzyński "Gawędy o wilkach i innych zwierzętach" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach
E-book
32,90  25,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę