Real - Królewska drużynaAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Real - Królewska drużyna
Real - Królewska drużyna
Real - Królewska drużyna
E-book
4,99 4,24
Szczegóły
Opis książki

Poznaj fantastyczny przewodnik dla każdego wielbiciela wielkiego futbolu!  Dzięki tej książce dowiesz się jak przebiegała historia Realu Madryt, jednego z najważniejszych klubów piłkarskich świata, od pierwszych meczów po ostatnie sukcesy w Lidze Mistrzów! Przeczytasz o najlepszych graczach i trofeach. Nie zabraknie też opowieści o Santiago Bernabéu – człowieku, który stworzył legendę Los Galacticos!


W środku czeka na ciebie mnóstwo anegdot i ciekawostek, m.in. o Polakach grających w barwach Realu. Przeczytasz relacje z meczów, w których polskie drużyny ścierały się z królewskimi. Poznasz siłę marzeń i ciężkiej pracy, którą każdy z topowych zawodników musiał włożyć, by odnieść sukces. Spragnieni wrażeń odnajdą też fascynujące fotografie z boiska.


"Real. Królewska drużyna" to doskonałe kompendium wiedzy dla każdego prawdziwego fana futbolu! Nie zwlekaj i wybierz się w podróż po niezwykłym świecie piłkarskich emocji! Autorem tekstu jest dziennikarz sportowy Marcin Kalita. Książkę zilustrowała Ewa Olejnik-Rakowska.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 9788726178586
  • Lektor: Artur Bocheński
  • Wydawca: Saga
  • Spis treści
Marcin Kalita "Real - Królewska drużyna" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Real - Królewska drużyna
E-book
4,99 4,24
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków