Pokaż mi

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pokaż mi
Pokaż mi
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Pokaż mi
Audio
Pokaż mi
Audiobook
Czyta Krzysztof Szczerbiński
39,90 
Szczegóły
Opis książki

„Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie nienawidzi.”

Łukasz zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jego wieloletni związek wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać ataki agresywnej szefowej.

Pewnego dnia mężczyzna za namową przyjaciela instaluje aplikację randkową POKAŻ MI. Jej użytkownicy zabiegają o względy tajemniczej Królowej, uczestnicząc w konkursie polegającym na wykonywaniu wymyślnych, często erotycznych zadań.

Łukasz stopniowo angażuje się w znajomość z Królową. Wydaje mu się, że tylko ona go rozumie. Gdy jest już bliski spotkania z nieznajomą, zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która z czasem odsłania przed nim przerażającą prawdę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
Marcel Moss "Pokaż mi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pokaż mi
Audiobook
Czyta Krzysztof Szczerbiński
39,90 
Marietta Cygan
15 września 2020

Niezwykle wciągająca historia, zmuszająca do przemyśleń nad współczesnym kierunkiem rozwoju cywilizacyjnego. O konsekwencjach przekraczania pewnych granic moralnych przekonał się główny bohater fenomenalnego thrillera Marcela Mossa z książki «Pokaż mi». Z pozoru szczęśliwe, a na pewno ustabilizowane życie Łukasza zostaje w pewnej chwili zakłócone przez aplikację, gdzie niespodziewanie spotka Królową… Przeczytałam ją w jeden wieczór, a dojść o siebie próbowałam kolejne parę godzin. To nie jest jedna z tych książek, o których zapomina się po przeczytaniu. Dla osób szukających mocnych wrażeń – rewelka. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę