3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Pokaż mi

Audio
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

„MUSZĘ POSŁUSZNIE WYKONYWAĆ JEJ POLECENIA. INACZEJ UPUBLICZNI NAGRANIA. A W MIĘDZYCZASIE ROBIĆ WSZYSTKO, BY ODKRYĆ, KIM JEST I DLACZEGO TAK BARDZO NIE NIENAWIDZI.”

Łukasz zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jego wieloletni związek wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać ataki agresywnej szefowej.

Pewnego dnia mężczyzna za namową przyjaciela instaluje aplikację randkową POKAŻ MI. Jej użytkownicy zabiegają o względy tajemniczej Królowej, uczestnicząc w konkursie polegającym na wykonywaniu wymyślnych, często erotycznych zadań.

Łukasz stopniowo angażuje się w znajomość z Królową. Wydaje mu się, że tylko ona go rozumie. Gdy jest już bliski spotkania z nieznajomą, zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która z czasem odsłania przed nim przerażającą prawdę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 lipca 2020
  • Czas trwania: 7 godz. 49 min 38 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-724-4
  • Lektor: Krzysztof Szczerbiński
  • Wydawca: Storybox
"Pokaż mi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Siemowit Bonczek
12 listopada 2020

Powieść „Pokaż mi” to moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ale już wiem, że na pewno nie ostatnie. To bardzo dobra, porywająca i jednocześnie szokująca książka. Z każdą kolejną stroną autor wodził za nos coraz bardziej, wciągał w historię, w której tak naprawdę nic nie jest takie jakby się mogło wydawać. Zostałem w niej uwięziony na długo zanim zdałam sobie z tego sprawę. Niecierpliwie czekałem na moment kulminacyjny, w którym wszystko się wreszcie wyjaśni… i byłem totalnie zaskoczony zakończeniem. Naprawdę, czapki z głów dla tego Pana! Jedna z lepszych książek, jakie przeczytałem w tym roku.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę