Marcel Moss

Marcel Moss

Marcel Moss – polski pisarz kryminałów, thrillerów oraz literatury sensacyjnej. Pod pseudonimem Marcel Moss pisze i publikuje facebookowy a... Szczegóły

O autorze

Marcel Moss – polski pisarz kryminałów, thrillerów oraz literatury sensacyjnej.

Pod pseudonimem Marcel Moss pisze i publikuje facebookowy autor profilu «Zwierzenie». Jego książki podbijają listy bestsellerów, a czytelników prowokują do dyskusji na tematy społecznie jak np. «hejt» w Internecie, wyśmiewanie w szkołach czy przemoc fizyczna i psychiczna.

Twórczość

Marcel Moss opiera wiele wydarzeń w swoich książkach na własnym doświadczeniach z przeszłości i jak sam twierdzi – rozlicza się w ten sposób z własnymi traumami. W książce «Nie wiesz wszystkiego» autor przywołuje sceny znęcania się rówieśników nad jednym z bohaterów, które spotkały jego samego jeszcze za czasów gimnazjum.

Inna pozycja Mossa – «Nie odpisuj», opisuje lekceważony problem przemocy kobiet wobec mężczyzn. Jego kontynuacja – «Nie patrz», opowiada o tym, jak łatwo za pomocą Internetu można zrujnować komuś życie poprzez szerzenie hejtu i fałszywych oskarżeń. To też krytyka mediów i influencerów, którzy, dzięki swoim ogromnym zasięgom, mają możliwość manipulowania odbiorcami na masową skalę. Thriller erotyczny «Pokaż mi» stanowi przestrogę przed bezrefleksyjnym akceptowaniem regulaminów w sieci.

Publikacje

Marcel Moss jest autorem takich książek jak m.in.:

  • "Nie wiesz wszystkiego",
  • "Nie odpisuj",
  • "Pokaż mi",
  • "Nie patrz",
  • "Seryjni mordercy",
  • "Nie krzycz".

Pobierajcie, kupujcie i czytajcie książki Marcela Moss w serwisie LitRes. A dla tych, którzy wolą słuchać proponujemy szeroką bazę audiobooków.

Podobni autorzy