3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Nie wiesz wszystkiego

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Szokujący thriller dla fanów Belfra i Hejtera  TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO DLA MNIE WAŻNE. NIE MAM JUŻ NIC.  Uczniami prestiżowego warszawskiego liceum wstrząsa wiadomość o śmierci dwojga uczniów. Otylia – szkolny wyrzutek i niedoszła samobójczyni. Alan – najpopularniejszy uczeń w liceum i kapitan drużyny siatkówki. Nie znali się, pochodzili z innych środowisk, ale z jakiegoś powodu oboje spotkali się w nocy na dachu opuszczonej hali i skoczyli, umierając na miejscu.  Opinia publiczna szybko wydaje wyrok i oskarża Otylię o nakłonienie Alana do samobójstwa. Jej najlepsza przyjaciółka Marta nie wierzy, że dziewczyna byłaby do tego zdolna.  Pewnego dnia ktoś wysyła wiadomość, która staje się początkiem zabawy w kotka i myszkę z osobą, która zna prawdę i zamierza ją ujawnić na własnych warunkach.  LUDZIE W SZKOLE MYŚLĄ, ŻE NIE MIAŁ WAD, ALE JA ZNAM PRAWDĘ. WIEM, CO ZROBIŁ, I WCIĄŻ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
  • Rozmiar: 280 str. 2 ilustracje
"Nie wiesz wszystkiego" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karolina Formella
13 października 2020

Jeden z lepszych thrillerów jakie miałam okazję czytać od dłuższego czasu. Akcja przenosi nas do wydarzeń w luksusowej, warszawskiej szkole gdzie dochodzi do tragicznego wypadku. Dwójka uczniów popełnia samobójstwo. Z pozoru nie związani ze sobą młodzi ludzie nagle okazują się mieć ze sobą więcej wspólnego niż ktokolwiek mógłby podejrzewać. Na jaw wychodzą coraz to nowe poszlaki, które trzymają czytelnika w zainteresowaniu przez całą książkę. Bardzo byłam ciekawa jak zakończy się ta opowieść, bo liczne zwroty akcji wprowadzały mnie w błąd . Autor zaserwował mi popołudnie pełne wrażeń. Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę