Jak zmieniłam życie w rok?Audio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jak zmieniłam życie w rok?
Tekst
Jak zmieniłam życie w rok?
E-book
27,90 
Szczegóły
Opis książki

To historia o kobiecie z małego miasteczka, która goni, pędzi i chce coś osiągnąć w życiu – i osiąga. Jej podejście do życia zmieni dopiero rodzina. Zawsze chciała ją założyć, ale nie spodziewała się, że odciśnie takie piętno na jej światopoglądzie. Malwina rozkochuje się w życiu rodzinnym i macierzyństwie, nadal jednak funkcjonując w rytm korporacyjnych obowiązków. Szybko, byle do celu, a po celu cel kolejny. Kolejne sukcesy przychodzą jej z łatwością. Nic dziwnego, w końcu to tytan pracy i wulkan energii. Razem z mężem starają się o rodzeństwo dla synka, w międzyczasie decydując o przeprowadzce do nowego domu, gdzie mają wieść piękne rodzinne życie z dwójką dzieci. Wszystko idzie zgodnie z planem oprócz jednego… ciąży. Mija rok, później kolejny i nic. To dla Malwiny kompletna nowość… Nie tak wyglądał jej plan na życie! I wtedy gaśnie ostatnia iskierka nadziei… „Miałam tego wszystkiego dosyć. Podjęłam ostateczną decyzję. Dosyć pędu. Na pierwszym miejscu – zdrowie. O ciąży postanowiłam zapomnieć, puścić to wolno. Widocznie tak musi być. Małymi kroczkami, z potknięciami, ale ciągle do przodu, dopracowywałam kolejne fuszerki mojego funkcjonowania. Nigdy bym nie pomyślała, że na końcu mojej drogi czeka mnie największy cud – upragniona ciąża. Bez wsparcia farmakologicznego, bez wsparcia medycznego…” – pisze Malwina Bakalarz, autorka słynnego bloga bakusiowo.pl – w swojej debiutanckiej książce „Jak zmieniłam życie w rok?”.

Organizacja życia, zdrowa dieta, nieco filozofii, mnóstwo poczucia humoru i rady, jakich oczekujemy od przyjaciółki, której zwierzamy się, że mamy już wszystkiego dosyć – to książka autorki bloga Bakusiowo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381178990
  • Lektor: Malwina Bakalarz
  • Wydawca: Edipresse Książki
  • Spis treści
Malwina Bakalarz "Jak zmieniłam życie w rok?" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak zmieniłam życie w rok?
E-book
27,90 
Judyta Sitkowska
29 października 2020

Bardzo ciekawa pozycja opowiadająca o organizacji swojego czasu i przestrzeni, oraz ich długofalowych skutków na nasze życie. Książka dotycząca rozwoju osobistego i samo-edukacji. Autorka prezentuje jak uporządkowała swoje życie i jakie główne zasady wprowadziła do swojego codziennego harmonogramu aby usprawnić wszystkie aspekty życiowe. Lekka i przyjemna pozycja na relaks plus śliczne wydanie. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę