Zastrzyk śmierciTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu.


Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje się coś jeszcze? Tym bardziej że w podobny sposób giną kolejne osoby. Sprawę prowadzą starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk, którzy próbują rozwikłać serię zagadkowych śmierci.


Tymczasem ktoś wysyła anonimy do młodszej siostry komisarza Tomczyka. Czy ma to jakiś związek ze sprawą? Kim jest Zosia i dlaczego ktoś musi ją chronić? Nowe światło na sprawę rzuci niewyjaśniona tragedia sprzed lat, która nie pozwoli o sobie zapomnieć. 


Małgorzata Rogala kolejny raz udowadnia, że należy jej się miejsce na kryminalnym podium.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Małgorzata Rogala "Zastrzyk śmierci" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Agata Górska i Sławek Tomczyk»
Punkt widzenia
Cicha noc
Kwestia winy
-5%
Sabina Glista
07 maja 2020

Kolejne, udane spotkanie z twórczością Pani Rogali i chyba mój ulubiony tom z całej serii z Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem. Styl autorki trafia do mnie w stu procentach, niepozorne wątki, niby nic nie znaczące szczegóły, a jednak wszystko ma znaczenie! Wciągnęło mnie na kilka dobrych godzin. Świetny wątek kryminalny, tajemnica morderstwa trzyma w napięciu, również motyw obyczajowy jest interesujący i nie daje odłożyć książki na bok. Niespodziewany splot wydarzeń, nie mówiąc już o tym powalającym fabularnym twiście na końcu! No jak tu nie sięgnąć po kolejny tom! Zdecydowanie wszystkim polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę