Nic o tobie nie wiem

Audio
Z serii: Weronika Nowacka #2
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Nic o tobie nie wiem
Tekst
Nic o tobie nie wiem
E-book
39,90  28,33 
Szczegóły
Opis książki

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą policjanci Szymon Pawelec i Krystyna Szuba. W wyniku podjętych czynności wychodzą na jaw fakty związane z funkcjonowaniem uczniów.

Szkolne tajemnice i zawiłe relacje między nastolatkami wpływają na przebieg śledztwa. Czy w świecie, w którym ciągle walczy się o popularność, a Internet jest najważniejszym hobby, jest miejsce na przyjaźń?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • ISBN: 9788366644748
  • Lektor: Laura Breszka
  • Wydawca: Skarpa Warszawska
  • Spis treści
Małgorzata Rogala "Nic o tobie nie wiem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Nic o tobie nie wiem
E-book
39,90  28,33 
Oliwia Kotas
26 marca 2021

Świetna książka. „Nic o tobie nie wiem” naświetla więc problemy istniejące realnie, których częściowo staramy się nie dostrzegać, a częściowo bagatelizować, ponieważ sami sobie nie potrafimy z nimi poradzić. Książkę przeczytałam trzykrotnie i za każdym razem dostrzegam w niej coś nowego, wymagającego kolejnej refleksji. Książka jest wstrząsająca, bo prawdziwa. Przedstawia obraz osób, które nie umieją żyć już bez social mediów. Tej książki nie da się opisać ją trzeba przeczytać…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę